Naujienų prenumerata
Naujienų prenumerata
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas 
Minint tarptautinę Vaikų gynimo dieną (2018-06-25)

Minint tarptautinę Vaikų gynimo dieną, mūsų darželyje apsilankė neįprasti svečiai. Tai etninės kultūros puoselėtojai, ansamblis „Ainiai“. Darželio kieme jie atliko savo koncertinę programą. Ugdytiniai susipažino ir turėjo galimybę išvysti autentiškus instrumentus, juos apžiūrėti, pabandyti muzikuoti kanklėmis, birbyne, skudučiais ir kitais instrumentais. Taip pat „Ainiai“ vaikams parodė išskirtinę teatralizuotą programą, kuri itin sužavėjo ir privertė nusišypsoti ir suklusti kievieną vaiką. Svečiai mums grojo įvairiais lietuvių liaudies instrumentais, šmaikščiai ir išradingai pasakojo apie lietuvių liaudies papročius ir tradicijas ir taip subūrė minią žmonių, visi liko sužavėti, o aplink aidėjo vaikų klegesys ir šventinė nuotaika.

 Plačiau...

Šokis Žemei 2018 (2018-06-18)

Priešmokyklinė „Meškučių“ grupė dalyvavo tarptautiniame projekte taikai ir vienybei paminėti „Šokis Žemei“ 2018m . Šokio Žemei idėja – vieną dieną, vienu laiku, pasirinktoje vietoje susijungti bendrame šokyje dėl gyvybės Žemėje, dėl mūsų Planetos. Priešmokyklinukai ne tik šoko, bet ir darė įvairias kompozicijas iš balto audinio, kuris simbolizavo mūsų Žemės juostą, saugumą. 

 Plačiau...

Paminint olimpinę dieną (2018-06-18)

Birželio 12d. paminint olimpinę dieną „Ramybės“ parke vyko sporto šventė „Mes mažieji bėgikai“. "Raudonkepuraitės"  darželio visų grupių vaikai, pedagogai ir keletas tėvelių bėgo olimpinę myliukę (330m.), žaidė su parašiutu ir išbandė savo taiklumą. Po to visi dalyviai buvo apdovanoti sveikuoliškais prizais.

 Plačiau...

Priešmokyklinukų išleistuvės (2018-06-05)

Gegužės 31 dieną, priešmokyklinė „Meškučių“ grupė šventė ypatingą šventę – išleistuves. Nuo pat ankstyvo ryto darželyje šurmuliavo vaikučiai ir jų tėveliai. Taip vaikai pradėjo švęsti išleistuves. Kiekvienas vaikas ir tėveliai buvo sutikti ir pasveikintas jau prie darželio durų. Po pietų visi rinkosi į grupę šventiniam koncertui. Priešmokyklinukai patys skaitė scenarijų, vedė savo šventę. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo. Direktorė kiekvienam priešmokyklinukui įteikė po diplomą, patvirtinantį, kad jie baigė priešmokyklinio ugdymo programą ir palinkėjo sėkmės mokykloje, o taip pat po spalvotą kamuolį, kad niekuomet nepamirštų vaikystės. Pažaidę, padainavę visi skubėjo į kiemą, sodinti gėlių, tai mūsų darželio tradicija, vėliau leidome balionus pririšę sugalvotus norus, ir skubėjome prie stalo vaišintis dideliu tortu. Išleistuvės suteikė visiems vaikams, jų tėveliams, pedagogams ir svečiams daug gerų emocijų. Na, o mes, auklėtojos, Erika ir Jurgita, linkime būsimiems pirmokėliams ištvermės, ryžto, geros nuotaikos, o tėveliams dėkojame už bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.

 Plačiau...

2018 M. BIRŽELIO MĖNESIO VEIKLOS PLANAS (2018-06-01)

2018 M. BIRŽELIO MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

 Plačiau...

A. Jakelio žvakių fabrike (2018-05-28)

2018 – 05 – 23 dieną, priešmokyklinė „Meškučių“ grupė dalyvavo pažintinėje – mokomojoje programoje A. Jakelio žvakių fabrike. Ugdytiniai susipažino su žvakių mirkymo, liejimo, dažymo, dekoravimo procesu taip pat parafino, vaško, parafininės žele, medvilnės ir kitų medžiagų panaudojimu žvakių gamyboje. Proceso eigoje patys ugdytiniai pasigamino žvakes ir jas nusidažė norimomis spalvomis, dekoravo akmenėliais, įvairiais blizgučiais, susipakavo ir pasiruošė kaip dovanėlę namiškiams. Ši ekskursija paliko neišdildomus įspūdžius mūsų priešmokyklinukams, vaikai grįžo laimingi, besišypsantys ir kupini naujų potyrių ir kūrybinės sėkmės. Nuotraukos galerijoje.

 Plačiau...

Teatralizuotos pamokėlės „EILĖRAŠČIAI RAUDONKEPURAITEI“ (2018-05-28)

Š.m. gegužės mėnesį darželyje vyko teatralizuotos pamokėlės „EILĖRAŠČIAI RAUDONKEPURAITEI“. Kauno valstybinio lėlių teatro aktorė Rasa Bartninkaitė vaikams skaitė Ramutės Skučaitės eilėraščius ir žaismingai jų mokė vaikus.

 Plačiau...

Dalyvavymas tarptautiniame projekte „Kamuolio diena 2018“ (2018-05-28)

Gegužės mėnesį „Meškučių“ ir „Saulyčių“ grupių ugdytiniai su auklėtojomis Erika Vereniene, Jurgita Dabašinskiene ir neformaliojo ugdymo ( kūno kultūros ) mokytoja Ingrida Lavinskiene dalyvavo tarptautiniame projekte „Kamuolio diena 2018“ . Ugdytiniai ir auklėtojos šią dieną buvo nusiteikę itin sportiškai ir pasiėmę kamuolius aktyviai žaidė komandinius žaidimus, sportavo, skandavo pačių sugalvotus šūkius, bei visaip miklino rankutes varinėdamiesi kamuolį. Šio projekto tikslas – netradiciškai paminėti pasaulinę judėjimo sveikatos labui dieną, ir skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, judėjimo svarbą ir naudą. „Kamuolio diena“ suteikė daug gerų emocijų ir suartino ne tik vaikus, bet ir pedagogus. Nuotraukos fotogalerijoje.

 Plačiau...

Robotukas – Tukas (2018-05-28)

Vieną gegužės savaitę, į svečius pas „Meškučių“ ir „Kiškučių“ grupės vaikus atvažiavo garsusis vaikų draugas humanoidas robotukas – Tukas. Jis pats vedė programą, o jam padėjo jo šeimininkas Vilmantas. Vaikai sužinojo iš kur atkeliavo Tukas, kiek jam metų, ką jis labiausiai mėgsta, žaidė su Tuku futbolą, krepšinį, šoko „Ančiukų“ šokį, Taip pat robotukas pamėgino parašyti žodelį mama ir jam tai puikiai pasisekė. Šios edukacinės programos tikslas – supažindinti vaikus su nepakartojamu, įdomiu ir paslaptingu robotų pasauliu, sudominti ir paskatinti juo domėtis nuo pat mažens, pajausti dirbtinio intelekto stebuklą ir galimybes. Nuotraukos galerijoje.

 Plačiau...

Svečiavosi Kauno viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės (2018-05-21)

Gegužės 16 dieną darželyje svečiavosi Kauno viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės, kurios išpildė darželio gimtadienio proga žadėtą dovaną.Tai buvo edukacinis užsiėmimas,kurio metu vaikai galėjo stebėti kaip gaminami ženkliukai su vaikų nupieštais piešinėliais.Visą savaitę vaikai piešė ,spalvino piešinėlius, iš kurių buvo pagaminti ženkliukai. Visi darželio vaikai pasipuošė savo sukurtu ženkliuku. Nuotraukos fotogalerijoje.

 Plačiau...

Atvirų durų savaitė Kauno švietimo įstaigose „Darželiai kviečia“ (2018-05-10)

Maloniai kviečiame šeimas, namuose auginančias mažamečius vaikus, pasinaudoti puikia proga susipažinti su mūsų ugdymo įstaigos veikla, erdvėmis, personalu gegužės 14 - 18 dienomis.

 Plačiau...

GEGUŽĖS MĖNESIO VEIKLOS PLANAS (2018-05-09)

GEGUŽĖS MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

 Plačiau...

Aktyvus bendradarbiavimas su Vakarės Navickaitės šeima „Meškučių“ ir „Saulyčių“ grupėse (2018-04-30)

2018 – 04 – 24 dieną priešmokyklinėje „ Meškučių “ grupėje vyko nepaprastas sujudimas. Ugdytinės Vakarės Navickaitės mamytė kartu su savo kolege iš Kauno kolegijos, visuomenės sveikatos specialiste, mums atvyko papasakoti apie rankų higieną. Vizito tikslas – supažindinti vaikus su tinkama rankų higiena. Mamytė atvyko pasiruošusi pravesti edukacinę valandėlę ir su savimi atsivežė daug nematytų ir įdomių daiktų.

 Plačiau...

Į svečius užsuko Dr. Jono Basanavičiaus (2018-04-23)

2018 – 04 – 17 Priešmokyklinėje „ Meškučių ” grupėje vyko neįprasta ryto rato veikla. Į svečius užsuko vienos ugdytinės tėvelis, Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos karys ir pristatė savo profesiją vaikams. Jorilės Rimkutės tėtis pasakojo apie pirmąją pagalbą susižeidus, veiklos metu vaikai galėjo pasimatuoti kario šalmą, apžiūrėti medicininę kuprinę, taip pat vyko ir praktinė veikla. Netikru krauju išsidažę žaizdas imitavome sužeidimus ir mokėmės jas sutvarstyti, apibintuoti. 

 Plačiau...

Tėveliams: atvirų durų dienos vaikų darželyje „RAUDONKEPURAITĖ“ (2018-04-16)

Balandžio 17 – 18 d. darželyje „Raudonkepuraitė“ rengiamos atvirų durų dienos „Labas, Raudonkepuraite“. Jų metu tėveliams bus suteikta galimybė susipažinti su įstaigos veikla, vaikų maitinimu, darželio aplinka, pabendrauti su pedagogais. Bus atsakyta į visus jiems rūpimus klausimus.

 Plačiau...

Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ 2018 (2018-04-05)

Kiškučių grupė dalyvavo „Veiksmo savaitėje BE PATYČIŲ 2018“, kuri darželyje vyko kovo 12-16 dienomis. Grupėje buv organizuojamos veiklos, kurios aiškiai parodė nepritarimą vykstančioms patyčioms. Kuo daugiau tokių nepritariančių bus, tuo sunkiau patyčių iniciatoriams bus tęsti šį skaudinimą ir tai padės mažinti patyčių paplitimą.

 Plačiau...

šventinis rytmetys "Myliu Lietuvėlę" (2018-04-05)

Kovo 9 dieną darželyje vyko šventinis rytmetys "Myliu Lietuvėlę" Šventinį rytmetį vaikai papuošė deklamuojamais eilėraščiais, kuriuos skyrė savo gimtajam kraštui - Lietuvai, visi draugėje paminėjo Nepriklausomos Lietuvos atkūrimo šventę.

 Plačiau...

Pavasario alėja (2018-04-05)

Kovo 19-31 d. "Kiškučių" grupės dekoruotas margutis dalyvauja visuomeninės organizacijos "Vieningas Kaunas" organizuotame konkurse - parodoje "Pavasario alėja" .

 Plačiau...

Mano gimtinė - Lietuva 2018 (2018-04-05)

Kovo 9 dieną "Kiškučių" grupės ugdytinė Ventė Daukšaitė dalyvavo Lapių pagrindinėje mokykloje ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių meninio skaitymo konkurse "Mano gimtinė - Lietuva 2018. Ventė deklamavo O. Mončienės eilėraštį "Manoji Lietuva"

 Plačiau...

Taiklioji ranka (2018-03-27)

2018m. kovo mėn. Kauno vaikų darželis "Raudonkepuraitė" dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalyje, kuris skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.
Tikslas - perteikti vaikams pergalės už Lietuvą dvasią "kovojant" trikrepšio aikštelėse. Ta proga darželyje kovo 13 d. neformaliojo ugdymo kūno kultūros mokytoja Ingrida Lavinskienė suorganizavo krepšinio sportinę pramogą "Taiklioji ranka". 

 Plačiau...

Kaziuko mugė (2018-03-14)

2018 metų kovo 8 dieną, „Saulyčių“  grupėje šurmuliavo šventinė nuotaika, nes – vyko Kaziuko mugė. Keletą savaičių ugdytiniai darė įvairius darbelius, kuriuos vėliau ir pardavinėjo mugėje. Kas pirko už euriuką, o kas už šypseną ar saldainiuką. Visiems smagu buvo ne tik parduoti, bet ir spėti įsigyti patinkantį darbelį. Pirkėjus su plačiomis šypsenomis ir skambančia muzika pasitiko ikimokyklinio ugdymo pedagogės Jurgita Dabašinskienė ir Erika Verenienė. 

 Plačiau...

UŽDAROMOS VISOS DARŽELIO GRUPĖS (2018-02-12)

MIELI TĖVELIAI, 

DĖL DIDELIO VAIKŲ SERGAMUMO  GRIPU IR ŪVKTI LIGOMIS, pagal tėvelių pateiktą informaciją šiuo metu serga apie 37% vaikų, 

UŽDAROMOS VISOS DARŽELIO GRUPĖS Š.M. VASARIO 12-15 DIENOMIS.

Prašysime visų informacijos apie vaikų sergamumą vasario 15 dieną, kad galėtume planuoti ugdomąjį procesą nuo vasario 19 dienos. 

VISIEMS LINKIU GREIČIAU PASVEIKTI IR GRĮŽTI Į DARŽELĮ

 Plačiau...

Pramogėlė – gaminu Tau, Lietuva. (2018-02-07)

Šio vasario mėnesio popietę „Saulyčių" ir „ Meškučių " grupių vaikai su auklėtojomis Jurgita Dabašinskiene ir Erika Vereniene gamino trispalvius skanumynus.

 Plačiau...

Pakvietė tėvelius į pyragų vakaronę (2017-12-18)

Lapkričio mėnesį Kiškučių" grupės vaikučiai pakvietė tėvelius į pyragų vakaronę. Vakaro metu vaikučiai parodė parengtą programėlę, vaišino savo pagamintu  pyragu.Vakaronės metu tėveliai suaukojo pinigėlius kuriuos nusprendėmė paaukoti projektui Šypsenos, kurios padeda sveikti". Visa Kiškučių" grupės bendruomenė džiaugiasi nors maža dalele pasidalintu savo gerumu ir gauta padėka.

 Plačiau...

Tėvų linija (2017-12-08)

Mieli tėveliai, jau veikia telefoninė tėvų linija.Paskambinus telefonu teikiama informacija įvairiais vaikų auklėjimo ir ugdymo klausimais.Telef.880090012

 Plačiau...

TOP darželiai (2017-12-06)

Ačiū visiems balsavusiems už mūsų darželį respublikiniame konkurse TOP-ugdymo įstaigos. Mūsų darželis užėmė garbingą II vietą.

 Plačiau...

Vaikas vaikui (2017-11-23)

Norime pasidžiaugti, kad mūsų darželio ugdytiniai dalyvavo Kauno apskrities viešosios bibliotekos projekte „Vaikas vaikui“ ir prisidėjo kuriant pasakėlių animacijas. Projekto metu buvo surengtos aštuonios kūrybinės stop kadro animacijų kūrimo dirbtuvės, kuriose dalyvavo daugiau negu 200 vaikų Kaune ir Kauno regiono bibliotekose. Kartu su Kauno kino teatro „Romuva“ edukatoriais buvo sukurta 40 animacijų pagal vaikų pasirinktas knygas. Šios sukurtos animacijos, tai nauja ir žaisminga skaitymo skatinimo forma-vaikai dalinasi, kokias knygas jie perskaitė ir kokias pataria perskaityti savo draugams.

Mųsų darželio ugdytiniai prisidėjo kuriant šias animacijas: „Baisieji Alano dantys“, „Raudonas kamuolys“, „Sniego senis ir sniego šunelis“, „Sviedinukas greituoliukas“, „Viena žiemos diena“.

Animacijas galima pamatyti vaikai.kvb.lt tinklapyje htt://vaikai.kvb.lt/node/3441

  Ačiū mūsų partneriams Kauno viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriui už puikias vaikų emocijas ir galimybę atskleisti vaikų kūrybinius gebėjimus.

 Plačiau...

Helovinas (2017-11-02)

Spalio 31-oji ypatinga diena, šią dieną po pasaulį sklando vėlės, geros ir piktos, mielos ir šiurpios. Priešmokyklinukai jau daug žino kaip švenčiama vaiduoklių šventė, kokias kaukes galima pasigaminti ir ką galima gąsdinti,o su kuriais vaikučiais reikia elgtis labai atsargiai ir jų neišgąsdinti. Grupėje tą dieną vaikai gamino kaukes ir voratinklį, vaišinosi „vaiduokliukais“ ir pasakojo „baisias“ istorija.

 Plačiau...

Lietuvos sporto muziejuje (2017-10-25)

   Spalio 17 dieną priešmokyklinukai lankėsi Lietuvos sporto muziejuje. Vaikai susipažino su sporto istorija, sužinojo apie Lietuvos olimpiečius ir įžymius sportininkus.

 Plačiau...

Rudens spalvos (2017-10-17)

Kauno apskrities viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius surengė knygų parodą „Nykštukų“ ir „Saulyčių“ grupių vaikams pavadinimu „Rudens spalvos“.Vaikai gali skaityti, vartyti knygeles ar klausyti auklėtojos skaitymo gamtos, metų laikų ir kitomis temomis.

 Plačiau...

Projektas (2017-10-09)

Priešmokyklinės „Meškučių“ grupės ir ikimokyklinės „Kiškučių“ grupės vaikai dalyvavo Kauno Apskrities viešosios bibliotekos projekte „Vaikas -vaikui“. Vaikai piešė piešinėlius iš kurių buvo konstruojami animacinio filmuko kadrai.Vaikai galėto pamatyti judančius savo pieštus herojus. Vaikai pirmą kartą dalyvavo tokiuose užsiėmimuose, todėl patyrė daug įspūdžių, buvo susidomėję ir džiugūs.

 Plačiau...

Dantukai  (2017-10-02)

Rugsėjo 29 dieną „Kiškučių“ grupėje vyko programos „Kauno vaikai šypsosi“ atridarymo šventė, kurios tema -„Sveiki dantukai. „Linksmasis dantukas pakvietė vaikučius į „Sveikų dantukų karalystę“, kurioje sekė pasakėlę, visi kartu dainavo, šoko, mokėsi kaip taisyklingai išsivalyti dantukus.Visi vaikai gavo dovanėlių: po dantų šepetėlį, dantų šepetėlio laikiklį ir dantų valymo kalendorių.

 Plačiau...

Pirmoji pagalba (2017-10-02)

 Penktadienį į darželį atvyko greitosios pagalbos automobilis. tačiau ne dėl pagalbos, o suteikti žinių vaikams apie greitosios pagalbos darbą. Paramedikas Antanas supažindino vaikus su medikų darbu, kokiu numeriu reikia skambinti ištikus nelaimei, kokių veiksmų reikia imtis kol atvyks medikai.Vėliau vaikai galėjo apžiūrėti greitosios pagalbos automobilį. Vaikai buvo smalsūs, aktyvūs ir linksmi.

 Plačiau...

Tėvelių susirinkimai (2017-09-22)

Tėvelių susirinkimų grupėse data ir laikas:

1. „Kiškučių“ grupėje- rugsėjo 25 dieną, 17.30 valandą

2.„Nykštukų“ grupėje-rugsėjo 27 dieną, 17.30 valandą

3. „Saulyčių“ grupėje-rugsėjo 28 dieną, 17.30 valandą

4. „Meškučių“ priešmokyklinėje grupėje-spalio 10 dieną, 17.00 valandą.

 Plačiau...

Reida ratai rateliukai (2017-09-22)

   Rugsėjo 20 dieną darželinukai įsijungė į Respublikinę ikimokyklinių įstaigų akciją , skirtą dienai be automobilio, „Rieda ratai rateliukai“. Dalyvavo „Kiškučių“, „Saulyčių“, „Meškučių“ grupių ugdytiniai. Vaikai kartu su auklėtojomis vyko į Ramybės parką, kuriame organizatoriai pasakojo vaikams apie ekologiškas susisiekimo priemones, saugų eismą kelyje, o vaikai mokėsi saugaus važiavimo dviračiais ir paspirtukais.

 Plačiau...

Muzikos kampelis (2017-09-21)

   Auklėtoja Edita sukūrė nepaprastą muzikinį kampelį vienoje vaikų pavėsinėje darželio kieme. Panaudodama nereikalingas tuščias skardines, atitinkamai jas paruošusi sukūrė nuostabiai skambantį muzikos kampelį. Vaikai daužydami pagaliukais išgauna įvairius garsus ir bando juos sulieti į bendrą muziką. Gaunasi įvairiai, ir smagiai, ir triukšmingai, bet juk toks ir yra garsų pasaulis. Ši priemonė ypač mėgstama vyresniojo amžiaus vaikams.

 Plačiau...

Meistrelio dirbtuvėlės (2017-09-21)

   Meistrelio dirbtuvėlės jau veikia. Auklėtojos kartu su vaikais visą vasarą rinko įvairias medžiagas vaikų darbeliams, kai kurias atradome net pačiame darželio kieme. Dabar vaikai jau gali dėlioti  ornamentus iš akmenukų, piešti ant medžio gabalėlių, žaisti konkorėžiais, verti karolius naudojant įvairiaspalves virveles ir t..t. Vaikams labai patinka platus stalas ant kurio galima išsidėlioti daug žaislų, žaisti kartu su draugais, piešti. Ugdytiniai savarankiškai pasirenka norimą veiklą, patys išsirenka medžiagas. Ant kabyklos labai patogu pasikabinti nereikalingus rūbelius, kuprines. Meistrelio dirbtuvėles kasmet atnaujinsime stebėdami mėgstamas vaikų veiklas.

 Plačiau...

Šokis žemei (2017-05-16)

„Meškučių“ grupės ugdytiniai su muzikos mokytoja Lina dalyvavo Tarptautiniame socialiniame , kūrybiniame projekte „Šokis žemei 2017 “. Projekto metu buvo pasakojama apie gyvybę, gamtos grožį, saugojimą.Vaikai siekė judesiu interpretuoti augmeniją, paukščius, perteikti džiaugsmą ir rūpestį gamta.Pasaulinę žemės dieną 2017 m. kovo 20 d. 12 val. visi projekto dalyviai dovanojo šokį žemei.

 Plačiau...

Išjungiamas šildymas (2017-05-03)

Šiandien, gegužės 3 dieną, darželyje atjungiamas šildymas!

 Plačiau...

Amatų dirbtuvės (2017-04-25)

   Kovo mėnesį „Kiškučių“ grupė virto didelėmis įvairių amatų dirbtuvėmis. 2 savaites vaikai lipdė, pynė, vėrė, gamino margaspalves gėles, piešė įvairius paveikslėlius. „Kaziuko mugė“ grupėje vyko kovo 17 dienos popietę. Į mugę vaikučių pakviesti gausiai susirinko ugdytinių tėveliai, močiutės, seneliai, broliai ir sesės. Grupėje šurmuliavo, prekiavo savo gaminiais, apsipirkinėjo tėveliai ir draugai.

 Plačiau...

Savaitė „Be patyčių“ (2017-04-25)

   Kauno vaikų darželyje „Raudonkepuraitė“ veiksmo savaitė „Be patyčių“ vyko kovo 20-26 dienomis, kiekviena diena buvo suplanuota ir numatyta iš anksto. Savaitės renginį įstaigoje organizavo vyresnioji auklėtoja Ingrida Matusevičienė. Grupėse vyko pokalbiai, diskusijos draugystės, patyčių temomis. Vaikai klausėsi apsakymų, kūrinėlių, mokėsi patarlių, priežodžių apie draugystę, draugų santykius. Kiekviena grupė išsirinko draugiškiausią grupės draugą, prisidėjo prie bendros draugystės knygos kūrimo.

 Plačiau...

Velykos (2017-04-25)

      Kiekvieną pavasarį į mūsų namus pasibeldžia graži šventė Šv. Velykos.Velykas atšventus, po savaitės, užbaigiame šventes mažosiomis velykėlėmis-Atvelykiu.Smagiai atšvęsti ir užbaigti gražiausią pavasario šventę susibūrė „Kiškučių“ ir „Nykštukų“ grupių ugdytiniai.Buvo surengtos estafetės, dainuojamos dainelės, deklamuojami eilėraštukai, žaidžiami žaidimai.

 Plačiau...

Ledo arenoje (2017-02-17)

Vasario 12 dieną „Nykštukų“ ir „Meškučių“ grupių vaikai kartu su tėveliais čiuožinėjo Akropolio Ledo arenoje. Veiklą organizavo pedagogės Lina Vorobjovienė ir Ingrida Lavinskienė. Ačiū tėveliams už bendradarbiavimą dalyvaujant Respublikiniame projekte „Žiemos olimpiada 2017“.

 Plačiau...

Adresas (2017-02-07)

Nuo 2017 metų vasario 8 dienos keičiasi darželio elektroninio pašto adresas

darzelis@rkepuraite.lt

 Plačiau...

Žiemos olimpiada (2017-01-12)

   Sausio 11 dieną trys darželio grupės vyko į Kauno Draugystės parką ir surengė Žiemos olimpiadą. Vaikai žaidė ledo ritulį, rungėsi estafetėse ir čiuožinėjo nuo kalniukų. Olimpiadą organizavo pedagogės: Lina Vorobjovienė, Ingrida Lavinskienė.

 Plačiau...

Žaidimai su sniegu (2017-01-05)

Kaip smagu, kad pasnigo! Visi darželio vaikai džiaugiasi pirmuoju sniegu, smagu slidinėti, čiuožinėti ir žaisti darželio kieme.

 Plačiau...

Mitybos lėkštė (2016-11-04)

Visuomenės sveikatos specialistė Greta Rulinskaitė priešmokyklinukams pravedė renginį pavadinimu „Maitinkis sveikai“. vaikai buvo supažindinti su mitybos lėkšte ir joje pateiktomis mitybos grupėmis. Išanalizavo kokių maisto produktų reikia valgyti daugiausiai, kad vaikai būtų sveiki ir stiprūs,

 Plačiau...

Raudonkepuraitės Gimtadienis (2016-10-18)

DĖMESIO,

   Rytoj, spalio 19 dieną, darželio kieme, 11 valandą organizuojame šventinį rytmetį „Raudonkepuraitės gimtadienis“. Kviečiame visus kartu su mumis padainuoti, pašokti ir pasidalinti puikia nuotaika!

 Plačiau...

Koncertas (2016-10-13)

   Spalio 12 dieną darželio ugdytinė Monika Gaigalaitė dalyvavo Kauno miesto talentingų vaikų festivalyje „Giedu Tau, mano angele“. Už drąsą ir puikų pasirodymą, mergaitė buvo apdovanota garbės raštu. Moniką parengė meninio ugdymo mokytoja Lina Vorobjovienė.

 Plačiau...

kine (2016-10-11)

   Spalio 7 dieną priešmokyklinukai lankėsi FORUM CINEMA kino teatre ir žiūrėjo animacinį filmą „Gandrų siuntų tarnyba“. Filmas vaikams patiko, ugdytiniai grįžo puikios nuotaikos ir pilni įspūdžių.

 Plačiau...

bibliotekoje (2016-10-04)

   Rugsėjo 30 dieną priešmokyklinukai lankėsi Kauno viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje.Vaikai susipažino su knygų gausa ir įvairove, įdėmiai klausėsi bibliotekininkės pasakojimo kaip atsiranda knygutės, kaip reikia jas saugoti, kaip tapti pavyzdingais bibliotekos lankytojais. Vaikams patiko vartyti knygeles, klausyti pasakojimo, kartu padiskutuoti, pabendrauti.

 Plačiau...

Rieda ratai rateliukai (2016-09-22)

   Rugsėjo 20 dieną Ramybės parke darželinukai dalyvavo akcijoje „Rieda ratai rateliukai“, skirtoje paminėti Tarptautinę dieną be automobilio. Akcijos metu meninio ugdymo mokytoja Lina ir neformaliojo ugdymo mokytoja Ingrida supažindino vaikus su ekologiškomis susisiekimo priemonėmis, saugaus eismo taisyklėmis kelyje, skatino vaikų fizinį aktyvumą dviračių ir paspirtukų trasoje. Akcijos metu buvo išrinkta „ratuočiausia“„Kiškučių“ grupės mamytė ir „ratuočiausia“ „Nykštukų“ grupė. Ačiū visiems tėveliams, padėjusiems aprūpinti vaikučius transporto priemonėmis.

 Plačiau...

sporto šventė (2016-07-04)

Birželio 4 dieną darželio ugdytiniai dalyvavo Kauno apskrities tradicinėje sporto šventėje, kuri buvo skirta Vaikų gynimo dienai, Olimpinei dienai bei Tarptautinei gamtos apsaugos dienai paminėti. Vaikai dalyvavo olimpinės myliukės 333 metrų bėgimo rungtyje, įveikiant 5 įvairius sportinių žaidimų etapus. Šventė vyko Ąžuolyno parke.

 Plačiau...

Mes mažieji bėgikai (2016-05-26)

   Gegužės 19 dieną Ramybės parke neformaliojo ugdymo mokytoja Ingrida Lavinskienė organizavo sporto šventę „Mes mažieji bėgikai“, kuri buvo skirta Olimpinei dienai paminėti.Šventės uždaviniai:

1.Skatinti vaikus bėgioti, sportuoti, domėtis sveika gyvensena,

2.Skeisti olimpines idėjas bendruomenėje,

3.Atrinkti vaikus į Kauno apskrities tradicinę sporto šventę.

   Vaikai bėgo mažąją olimpinę myliukę 333 metrų. Geriausi bėgikai bus atrinkti dalyvauti Kauno apskrities tradicinėje sporto šventėje birželio 4 dieną.

 Plačiau...

knygos vaikams (2016-05-24)

Gegužės 23 dieną darželyje lankėsi atstovai iš labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“. Atstovai papasakojo vaikams kaip atsiranda knygos, kaip kuriamos pasakos ir padovanojo darželiui 9 lietuvių autorių knygeles. Grupės draugiškai išsidalino knygeles, atsižvelgdamos į turinio sudėtingumą ir prižadėjo jas visas perskaityti.

 Plačiau...

T.Ivanausko zoologijos muziejuje (2016-05-23)

„Saulyčių“ grupės ugdytiniai tęsia pažintį su savo gimtuoju miestu. gegužės 10 dieną ugdytiniai lankėsi T.Ivanausko Zoologijos muziejuje.Vaikai turėjo įvėikti užduotį: atpažinti kuo daugiau gyvūnų ir juos pavadinti.Vaikams gerai sekėsi, todėl paprašė auklėtojos organizuoti kitą ekskursiją, pažiūrėti gyvų gyvūnų Lietuvos Zoologijos sode.

 Plačiau...

Atsisveikinimas su Kroatais. (2016-05-18)

Gegužės 18 dieną priešmokyklinukai paskutinį kartą kalbėjosi su draugais iš Kroatijos.Ugdytiniai padainavo draugams dainelę „Iškelsiu vėliavėlę“, palinkėjo vieni kitiems sėkmės ir atsisveikino: SUDIE-GOODBYE-DOVIDENJA. Tuo pabaigėme tarptautinį projektą „Say hello to the world“.

 Plačiau...

Jakelio žvakės (2016-05-17)

Gegužės 17 dieną priešmokyklinukai keliavo į „Žvakių fabriką“, kuriame išgirdo žvakių atsiradimo istoriją, susipažinio su žvakių gaminimo būdais,patys pasigamino po savo žvakelę.Vaikai patyrė daug džiugių emocijų ir praplėtė žinias.

 Plačiau...

Anketa vidaus audito (2016-05-16)

Mieli tėveliai,

Kviečiame dalyvauti anketinėje apklausoje vykdant giluminį auditą darželyje ir padėti mums gerinti informacijos perdavimo būdus.Įsivedę nuorodą rasite anketinius klausimus AČIŪ!

http://apklausa.lt/f/tevu-apklausa-darzelio-isivertinimas-2016-vhpdf63.fullpage

 Plačiau...

su Kroatais (2016-05-11)

   Gegužės 11 dieną priešmokyklinukai kalbėjo su draugais iš Kroatijos tema „Aš ir mano šalis“. Pokalbio metu ugdytiniai pristatė parengtą plakatą, kuriame atsispindėjo mūsų šalies simboliai, didžiausi miestai bei įžymios vietovės.Vaikai įsiminė angliškus ir kroatiškus žodžius: šalis-country-zemlja, sostinė-capital-glavni, prezidentas-president-predsjednik, himnas-anthem-himna.

 Plačiau...

Projektas (2016-05-10)

„Kiškučių“grupės vaikai gegužės 2-9 dienomis grupėje vykdė projektą „Aš kuriu, vaidinu, improvizuoju“.Projekto pabaigoje vaikai pakvietė tėvelius į projekto užbaigimo programėlę „Mažieji aktoriukai“. Vaikai suvaidino pasakėlę „Pirštinė“ su savo pačių pasigamintais personažais, kartu su tėveliais žaidė muzikinius improvizacinius žaidimus, visi kartu sukūrė pieštų gėlių puokštę.

 Plačiau...

Su Kroatais (2016-04-21)

Balandžio 20 dieną priešmokyklinukai kalbėjosi su draugais iš Kroatijos tema „Aš ir mano miestas“.Pokalbio metu ugdytiniai pristatė savo miesto simbolius, žymias vietas, padainavo draugams dainelę „Miestas-Kaunas“.Ugdytiniai įsiminė naujus žodžius anglų ir kroatų kalbomis: Vėliava-Flag-Zastava, Herbas-Coat or arms-GRB, Žymi vieta-Marks place-Oznake mjesto.

 Plačiau...

Bibliotekoje (2016-04-20)

Balandžio 19 dieną „Nykštukų“ grupės vaikai su auklėtojomis aplankė Kauno vaikų literatūros muziejų, esantį Donelaičio gatvėje. Vaikai dalyvavo edukacinėje tetralizuotoje pamokoje. Jos metu sužinojo kaip buvo rašomos knygos, klausėsi Juliaus Kaupo pasakos „Daktaras Kripštukas pragare“, kurią išradingai sekė fėja Vilmėja, stebėjo stebuklingą spintą, apžiūrėjo kūrybines dirbtuves ir pasakų veikėjų drabužinę, kurioje galima pasimatuoti bet kokio personažo drabužius, kaukę. „Nykštukų“gupės vaikai tikrai nepamirš stebuklingo Vaikų literatūros pasaulio!.

 Plačiau...

Bibliotekoje (2016-04-15)

Balandžio 14 dieną „Saulyčių“ grupės vaikai lankėsi Kauno bibliotekos vaikų literatūros skyriuje. Vaikus pasitiko bibliotekininkė Regina Klementavičienė. Ji papasakojo vaikams kokios knygos gyvena jų skyriuje. Parodė senas knygas, kurioms daugiau nei 30 metų ir pačias naujausias, dar kvepiančias dažais, knygeles. Vaikai turėjo galimybę palaikyti savo rankose pačią sunkiausią knygą, sveriančią beveik 2 kg., lygino didžiausią ir mažiausią knygas. O kur dar knygelės su paslaptimis, užduotėlėmis,knygos-dėlionės, elektroninės knygos bei knygos su erdvinėmis iliustracijomis. Vaikų pagrindinis klausimas buvo „Kaip galima tapti bibliotekos lankytoju?“.Bibliotekininkė Regina kvietė visus vaikučius apsilankyti bibliotekoje kartu su tėveliais ir užpildyti paraiškas. Laikas bibliotekoje prabėgo labai greitai,o įspūdžiai liko dar ilgam.

 Plačiau...

Mes rūšiuojam (2016-04-13)

   Balandžio mėnesį „Nykštukų“ grupėje vyko projektas „Puoškime žemę“.Jo metu vaikai daug sužinojo apie atliekų rūšiavimą, kūrė iš antrarūšių atliekų žiūronus, kirmėlaites ir daugelį kitų darbelių. Vaikai mokėsi rūšiuoti atliekas į tam skirtas dėžes :plastiką, popierių, stiklą, tvarkė darželio kiemą: šlavė vaikščiojimo takelius, grėbė lapus. Tegul mus supanti aplinka būna švari.

 Plačiau...

Velykos „Nykštukų“ grupėje (2016-03-30)

   Kovo 29 dieną „Nykštukų“ ir „Kiškučių“ grupių vaikai sulaukė Velykinės staigmenos. Į Velykų šventę pas mažuosius atbildėjo Velykų kiškis, Velykė ir vištelė Kudakšė. Suvaidinta linksma istorija, dainelės ir žaidimai-rateliai nuskaidrino visų nuotaiką. Margučių gausa, saulutės spinduliai lepino kiekvieną ritinėjantį kiaušinius darželio kieme. Ką jau bekalbėti apie puikų šventinį stalą...

Ačiū visiems, padėjusiems pajausti linksmų švenčių dvasią!

 Plačiau...

Lopšinių vakaras „Kiškučių“ grupėje (2016-03-29)

    Kovo 15 dieną „Kiškučių“ grupės vaikučiai pakvietė tėvelius į lopšinių vakaronę. Vakaronės metu skambėjo ne tik vaikučių dainuojamos lopšinės, bet ir smuiku atliekama lopšinė. Kūrinį atliko grupės ugdytinio Adomo sesutė. Pati smagiausia vakaronės dalis, tai vaikų supimas. Vakarą užbaigė tėvelių dainuojama lopšinė.

 Plačiau...

Dėl atlyginimo (2016-03-23)

   Mieli tėveliai, nuo 2016 metų balandžio mėnesio 1 dienos keičiasi atlyginimo mokėjimas už vaikus, lankančius darželio priešmokyklinio ugdymo grupę. Kauno miesto savivaldybės taryba priėmė naują sprendimą „Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2012 m. vasario 23 d. sprendimo Nr.T-83 „Dėl atlyginimo dydžio už vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą nustatymo ir mokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo.

Pakeistas 3 punktas , kuris išdėstytas sekančiai: „Atlyginimas už vaikų, ugdomų pagal priešmokyklinio ugdymo programas, išlaikymą yra atlyginimas už maitinimą“. Tai reiškia, kad už vaikus, kurie lanko priešmokyklinio ugdymo grupę reikės mokėti tik maitinimo mokestį, nereikės mokėti mokesčio už ugdymo sąlygų tenkinimą.

Visas dokumentas pateiktas svetainės skyriuje „Teisės aktai“.

DĖL PRIIMAMŲ VAIKŲ PRIORITETŲ

Tarybos sprendimu nuo šių metų rugsėjo 1 dienos į darželį antru prioritetu bus priimami  rotuojamų (perkeliamų) karių vaikai, pasiūlyti Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus.

 Plačiau...

Taiklioji ranka (2016-03-16)

Darželio ugdytiniai ir pedagogai kovo mėnesį įsijungė į Respublikinį ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalį, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Festivalio tikslas-perteikti vaikams pergalės už Lietuvą dvasią „kovojant“ trikrepšio aikštelėse. Ta proga darželyje kovo 10 dieną neformaliojo ugdymo mokytoja Ingrida Lavinskienė organizavo visų grupių sportinę pramogą „Taiklioji ranka“. Pramogoje dalyvavo 47 vaikai, 5 pedagogai ir 4 studentės. Vaikai atvyko pasipuošę lietuviška atributika.Sportinės pramogos metu vaikai žaidė judriuosius žaidimus, estafetes, o vyresnieji dalyvavo konkurse „Taiklioji ranka“. Vaikai mėtė kamuolį į krepšį ir taikliausieji užėmė prizines vietas.

Priešmokyklio ugdymo „Meškučių“ grupėje sėkmė lydėjo mergaites:I-mą vietą užėmė Aistė Raulynaitytė, II-vietą Mėta Mickevičiūtė, III-čią Domantas Augutis.

„Saulyčių“ grupėje geriau sekėsi berniukams: I-mą vietą užėmė Kipras Venckus, II-ą Vilius Ramoškevičius, II-čią vietą laimėjo Benas Jurėnas.

„Nykštukų“ grupėje taikliausi buvo taip pat berniukai:I-ą vietą laimėjo Jokūbas Sliosoras, II-ą Jokūbas Ivanauskas, II-čią vietą laimėjo Adomas Čebelis.

Taikliausiejo kirepšininkai buvo apdovanoti šokoladiniais medaliais, o kiti dalyviai mėgavosi saldžiais paguodos prizais. 

 Plačiau...

Maisto produktų kainos (2014-09-26)

Atskirų maisto produktų kainos paskelbtos skyrelyje VEIKLA - viešieji pirkimai.

 Plačiau...

MOKESTIS (2014-09-09)

Maitinimo ir paslaugų mokesčio kainos eurais:

1. PUSRYČIAI - 0,52 Eur.

2. PIETŪS - 0,98 Eur.

3. VAKARIENĖ - 0,52 Eur.

VISO už vienos dienos maitinimą darželyje reikia mokėti  - 2,02 Eurų.

 

Už ugdymo sąlygų tenkinimą tėvai moka atlyginimą už kiekvieną vaiko lankytą ir nelankytą nepateisintą dieną:

1. vaikų, ugdomų pagal ikimokyklinio ugdymo programas - 0,58 Eurai.

2. vaikų, ugdomų pagal priešmokyklinio ugdymo programas-nuo 2016 metų balandžio 1 dienos mokėti nereikia.

 Plačiau...

© Kauno vaikų darželis Raudonkepuraitė Tel./faks.: 8-37 423214; 8-601 72227 | El. paštas: darzelis@rkepuraite.lt