Naujienų prenumerata

Tikslai ir uždaviniai

1.Užtikrinti šiuolaikišką ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą, pagerinant ugdymo planavimą, sustiprinant socialinę partnerystę ir siekiant bendruomenės veiklumo.

• Pagerinti ugdomosios veiklos planavimą vadovaujantis naujais ugdymo dokumentais, pritaikant projektinį planavimo metodą, rengiant individualias ugdymo programas gabiems vaikams.

• Patobulinti informacijos sklaidą ir tėvų įtaką ugdomajam procesui.

Pagerinti bendradarbiavimą su socialiniais partneriais.

2.Išplėtoti darželio bendruomenės įsivertinimo, anglų kalbos, informacinių technologijų ir komandinio darbo kompetencijas, remintis mokymosi visą gyvenimą kompetencija.

• Pagerinti pedagogų kompetencijas vaikų pasiekimų vertinimo ir darželio veiklos įsivertinimo srityse.

• Pagerinti pedagogų kompetencijas anglų kalbos, informacinių technologijų valdymo srityse.

• Patobulinti komandinio darbo kompetenciją, pasitelkiant darželio bendruomenės narius.

3.Pagerinti lauko ir vidaus ugdymo aplinkas įgyvendinant ilgalaikio materialiojo turto 2016-2018 metų remonto programą.

• Pagerinti lauko ir vidaus ugdymo aplinkas.

• Atnaujinti darželio pastato ir kiemo aplinką.

• Pagerinti darželio vidaus ir lauko aplinką atnaujinant virtuvės patalpą, įrangą ir pakeičiant asfaltuotos žaidimų aikštelės dangą.

Informacija atnaujinta: 2018-07-19 14:11:37
© Kauno vaikų darželis Raudonkepuraitė Tel./faks.: 8-37 423214; 8-601 72227 | El. paštas: darzelis@rkepuraite.lt