Papildomas ugdymas
2018-07-19

Papildomas ugdymas

Darželyje, tėveliams pageidaujant, organizuojamas papildomas vaikų ugdymas:

Anglų kalbos būrelis ,,Žaidžiame, dainuojame ir vaidiname angliškai”. Būrelio vadovė vyresnioji anglų kalbos mokytoja Rasa Staniunaitienė. Būrelio tikslas- suteikti vaikams anglų kalbos pradmenis pasitelkiant žaidimus, kuriant vaiko patirčiai artimas situacijas, skatinančias klausyti, kalbėti, vaidinti, dainuoti angliškai. Kuriama atvira, draugiška atmosfera, skatinanti vaikų žingeiduma, norą aktyviai reikšti mintis, jausmus, nesibaiminti klaidų.

Nuo 2014 metų darželyje veikia šachmatų būrelis. Būrelį veda Kauno šachmatų federacija.Būrelio tikslas-tenkinti vaikų saviugdos ir saviraiškos poreikius per žaidimą šachmatais, formuojant pasitikinčią ir sportiškai aktyvią asmenybę, gebančią integruotis į visuomenę. Žaidimo metu vaikai mokomi sąžiningai laimėti ir pralaimėti, pasitikėti savo jėgomis, lavinamas loginis mąstymas, gebėjimas prognozuoti, ir eksperimentuoti.

Ir karate užsiėmimai, kurį veda Kauno sporto klubo „Tonusas" prezidentas Tomas Šviažas. Užsiėmimų metu vaikai susipažįsta su pasisveikinimo ir atsisveikinimo ritualais (nusilenkimais), stiprina kojų raumenis, išmoksta daryti kuliaversčius, susipažįsta su lavinamaisiais ir sportiniais žaidimais, atlieka tempimo pratimus.

Nuorodos